در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 3 فروردین 1402

درباره آموزشکده فنی و حرفه ای دختران خوی

 

آموزشکده فنی و حرفه ای دختران خوی

 

 

این آموزشکده در سال 1374 با پذیرش 66 نفر دانشجو در رشته حسابداری بازرگانی با گرایش حسابداری و کودکیاری با گرایش مربی کودک در دوره روزانه تاسیس شد. سالهای بعد در رشته های معماری ، طراحی و دوخت ، کامپیوتر ، مدیریت خانواده در دوره های روزانه و شبانه دانشجو پذیرفت.

هم اکنون این آموزشکده با بیش از 800 دانشجو با 6 رشته مختلف و 120 نفر کادر علمی و کارکنان اداری آموزشی ( موظف ) و ( غیر موظف ) فعالیت می نماید.

امید است این تلاشها ، گامی موثر در جهت ارتقاء سطح علمی و فرهنگی دانش پژوهان و توسعه عدالت آموزشی کشور عزیزمان باشد. در این مرکز واحدها و بخشهای مختلفی به دانشجویان خدمات ارائه می دهند که به شرح زیر می باشد.

مشاوره

مشاوره در دفتر مشاوره خوابگاه مرکز آموزشکده دو روز در هفته آماده ارائه خدمات هستند. شما میتوانید با مراجعه حضوری و یا با تماس تلفنی تعیین وقت نمایید و به این ترتیب اولین ارتباط مشاوره ای را فراهم کنید.

بانک

بانک تجارت با استقرار دستگاه خودپرداز در ورودی آموزشکده برای دانشجویان ارائه خدمات می نماید.

فروشگاه

از نظر مکانی در قسمت شرقی آموزشکده قرار دارد که توزیع کالا و اجناس و خدمات رفاهی و مواد بهداشتی لبنی و ... به دانشجویان بر عهده دارد.

سلف سرویس و تغذیه

سالن غذاخوری با ظرفیت سرویس دهی 250 نفر بطور هم زمان در قسمت غربی آموزشکده قرار دارد که شامل بخشهای پذیرش ، آشپزخانه ، انبار مخصوص نگهداری مواد غذایی ، سردخانه و خدمات می باشد.

خوابگاه

در قسمت جنوبی آموزشکده واقع شده و برای دانشجویان جدیدالورود ارائه خدمات می نماید. و دارای 216 تخت می باشد.

کتابخانه

کتابخانه در قسمت غربی در طبقه دوم بالای سلف سرویس مستقر گردیده و به تعداد 5000 جلد کتاب برای دانشجویان ارائه خدمات می نماید.

صندوق رفاه دانشجویی

این صندوق برای رفاه حال دانشجویان روزانه و شبانه وام دانشجویی زیر را که شامل هزینه تحصیل ، شهریه ، ضروری و ... می باشد در طی تحصیل طبق مقررات صندوق رفاه پرداخت می نماید.

نظرات کاربران